-
رشته عمران از نظر تعداد گرایش‌ها و همچنین تعداد دانشجویان، یکی از گسترده‌ترین جامعه‌های دانشگاهی ایران را تشکیل می‌دهد. این رشته در بین خانواده‌ها و دانش‌آموزان بسیار محبوب است و هر ساله هزاران دانشجوی جدید برای کسب درجه مهندسی عمران وارد دانشگاه‌ها می‌شوند. موسسه نیتیو پیپر برای پاسخگویی به نیازهای این گروه بزرگ، ترجمه تخصصی عمران در تمامی سطوح و تمامی مقاطع تحصیلی را در دستور کار خود قرار داده است.به دلیل اینکه رشته مهندسی عمران از نظر تعداد واژه‌ها تخصصی و تعداد گرایش‌ها بسیار گسترده است، مترجمین متون عمومی در ترجمه تخصصی متون عمران با مشکلاتی مواجه می‌شوند. موسسه نیتیو پیپر در بخش ترجمه تخصصی عمران تیمی از مترجمین را تشکیل داده است. اعضای این تیم شامل دانشجویان و اساتید ایرانی است که در دانشگاه‌های معتبر خارجی در حال تدریس یا تحصیل در مقطع دکتری هستند. همین عامل سبب دقت در ترجمه کلمات تخصصی شده است.
ادامه مطلب را در سایت پذیرش مقاله و ترجمه نیتیو بخوانید
-
♥نفس ♥نفسم♥ نفستو ♥خیلی میخواد♥
♥اگه♥ نفست♥ نفسمو♥ نخواد♥
♥نفسم ♥بند میاد♥
♥پس♥ نفستو ♥با نفسم♥ یکی کن♥
♥که♥ نفسم♥ واسه♥ نفست ♥
♥نفس ♥نفس ♥بزنه♥


نفســـ...♥
-
Related image


آزار و اذیت مومن (کسی که در دلش خدا وجود دارد) در اسلام حرام است و به طور کلی شکستن دل انسان مومن که به تعبیر روایات، احترام او از کعبه بیشتر است، دارای آثار وضعی و جانبی فراوانی است و دلی که شکست به سادگی التیام نمی یابد و جبران آن دشوار است، پس در مرحله ی اول باید انسان مراقب باشد دل کسی را نشکند و قلبی را جریحه دار نسازد و اگر خدای ناخواسته این اتفاق افتاد باید به سرعت جبران و تلافی کند و دل شکسته را التیام بخشد و آن را به دست آورد و تنها استغفار و آمرزش کافی نیست.


اما امام زین العابدین (ع) در حدیث شریفی می فرماید:پدرم در لحظات آخر عمر عزیزش، در آن شرایط سخت روز عاشورا در حالی که خون در رگ هایش می غلطید مرا در آغوش گرفت و به من فرمود تو را به آن چه پدرم نزدیک وفاتش به من فرمود وصیت میکنم و آن این که :( " یا بنی! ایاک و ظلم من لاتجد علیک ناصرا الا الله" ؛ پسر عزیزم! از طلم و ستم به کسی که یار و یاوری جز خدا ندارد بپرهیز).


خدایا اگر دلی را خواسته وناخواسته شکستیم
خودت ببخش و دلش دلشکسته را نسبت به ما نرم فرما
تا او هم ببخشد، که ببخش تو ، بسته به بخششه اوست
الهی امین----
شعر زیبا و پر معنایست
حتما بخوانیدش

حسینی باش تا محشر نگوید
چرا پرونده ات امضا ندارد
رضایت نامه زهرا (سلام الله علیها) ندارد

-
خوش آمد گویی!

[پیام خودکار شبکه اجتماعی پارس یونیت]
-


عقل دیوانه شد آن سلسله مشکین کو
دِل زِ ما گوشه گرفت ابرویِ دلدار کُجاست.؟Image result for ‫دل از ما گوشه گرفت‬‎
-
از کجا بفهمم وابسته شدم؟
شازده کوچولو پرسید:

از کجا بفهمم وابسته شدم؟

روباه جواب داد :

تا وقتی هست نمی فهمی

مشاهده پست‌های بیشتر